Wiadomości ogólne

Wjazd do garażu najczęściej usytuowany jest na froncie budynku, tak aby było nam wygodnie wyjechać do niego z ulicy. Zatem brama garaźowa staje się nieodzownym elementem, kreującym wizerunek naszego domu.

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroką gamę kolorów jak i wzorów.Bramy pokryte różnego rodzaju strukturą drewnopodobną, sterowane ręcznie lub automatycznie.

Wybierając bramę nie naley podejmować pochopnych decyzji, warto poprosić o poradę naszego przedstawiciela, który pomoże Państwu w doborze wzoru lub koloru by brama garażowa jako kolejny element naszego budynku dodał mu szyku i elegancji.

 

 

Funkcjonalne

Swobodne parkowanie samochodu na krótkim podjeździe możliwe jest dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza bramy. To ważna zaleta zwłaszcza, gdy wjazd do garażu znajduje się np. przy ruchliwej ulicy.

 

 

Ciepłe

Najlepszą izolację termiczną i akustyczną w pomieszczeniu zapewniają stalowe panele o grubości 40 [mm] ocieplone pianką oraz uszczelnienie bramy na całym obwodzie. Współczynnik przenikania ciepła dla bramy segmentowej UniPro kształtuje się na poziomie Uk = 1,0 W/m2 x K. Panele z blachy ocynkowanej , powlekane farbami poliestrowymi.

 

 

Komfortowe

Wygodną obsługę w każdych warunkach atmosferycznych zapewnia wyposażenie bramy w automatykę ze zdalnym sterowaniem. Niezależnie od aury, wygodnie i bezpiecznie wjedziesz do garażu. Bramę otworzysz jednym palcem. Klik - i jesteś w środku!

 

 

Bezpieczne

Doskonałą ochronę użytkowania gwarantuje panel z zabezpieczeniem kształtowym, możesz swobodnie przesuwać dłoń po płaszczu bramy nawet w miejscu łączenia paneli. Sprężyny równoważące ciężar płaszcza umieszczone są w bezpiecznym miejscu - wysoko, ponad otworem wjazdowym. Wszystkie bramy ze sprężynami skrętnymi posiadają w standardzie zabezpieczenia w przypadku pęknięcia sprężyn, bramy ze sprężynami naciągowymi można dodatkowo wyposażyć w zabezpieczenia w przypadku pęknięcia linki.

 

 Więcej informacji na stronie:  www.wisniowski.pl